Про завод
Головна Про завод

Івано-Франківський молокозавод

Молочні продукти від виробника в Україні

Про компанію
Івано-Франківський молокозавод- це велика сім’я, що вже близько 20 років проявляє свою любов до міліонів українських родин, виготовляючи корисні молочні продукти з натурального молока.
img
img
Прагнемо до найкращого і віримо в це!
Молочні продукти- міцне здоров’я!
Молочні продукти- це турбота!
Молочні продукти- добробут нації!
З історії заводу Завод в цифрах

Івано-Франківський міськмолокозавод був заснований в 1944 році і розташований по вулиці Дністровській.

В 1961 році збудовано новий молочний завод по вулиці Ушинського і введено в експлуатацію. Збудовано нові виробничі цехи, котельню, аміачну компресорну і складські приміщення. Встановлені нові лінії по виробництву і розливу молочної продукції в склянну тару.

В 1979 - 1980 роках проведено реконструкцію молокозаводу.  В виробничих приміщеннях установлені нові лінії по розливу молочної продукції в склянну тару місткістю 1,0л; 0.5л; 0,2л та автомат „Тетра-Пак". Виробничі потужності переробки молока зросли до 110 тонн в зміну. Основним предметом діяльності молокозаводу стала комплексна переробка молочних ресурсів Івано-Франківської області. Нарощувалися обсяги виробництва молочних продуктів, збільшився асортимент продукції та її реалізація.

В 1997 році згідно наказу Регіонального відділення Фонду державного майна України в Івано-Франківській області від 26.12.1997 року № 1160 державне підприємство Івано-Франківський міськмолокозавод перетвореено у відкрите акціонерне товариство „Івано-Франківський міськмолокозавод" і стало правонаступником прав і обов'язків державного підприємства з статутним фондом 1500000 гривень.

На початку 2000 року на підприємство прийшли інвестори - ТзОВ „Хімнафтосервіс" під керівництвом генерального директора Дем'яніва Михайла Михайловича. Вдало, з розумом і максимальною віддачею використано інвестиції, які дозволили повністю замінити застаріле обладнання. Були змонтовані нові виробничі лінії, закуплені нові автомати по фасуванню молока і кисломолочних продуктів. Закуплено нову маслолінію та автомат по фасуванню масла, змонтована нова лінія по виробництву казеїну, пастеризаційну установку УТ-20, охоложувач рідини РО8С з повіртяним охолодженням, сепаратор Ж5-ОСЗ-НС.

Основною сировиною для підприємства є молоко з екологічно чистого Прикарпатського краю. На заводі працює акредитована лабораторія, яка разом з ветеринарним лікарем проводить вхідний контроль поступаючого молока від сільськогосподарських підприємств та індивідуального сектора для запобігання потрапляння неякісної сировини на виробництво.

Асортимент продукції, яка виробляється на заводі: молоко, кефір, сметана, творог, вершки, йогурт, масло „Селянське",  та ін.

Створено торгову мережу з комерційними підприємствами міста Івано-Франківська та області. Продукція товариства користується попитом не тільки в м. Івано-Франківську, а й в містах Львові, Чернівцях, Ужгороді та Закарпатській, Львівській і Тернопільській областях, ЗАТ „Трускавецькурорт".

На сьогоднішній день товариство являється одним із кращих підприємств області. За роки роботи колектив заводу було неодноразово відзначено та нагороджено дипломами галузевого огляду, торгово-промислової палати, за участь в регіональній виставці та національній виставці-ярмарку „Регіони України пропонують".

Сьогодні підприємство працює стабільно і планує надальше розвиватися і впроваджувати нові види продукції.

Залишились питання? Напишіть нам

img